Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 24.04.2024
Randstad Polska Sp. z o.o.

Magazynier | stawka do 29,9 zł/godz. brutto* + liczne benefity | KTW1

  • Dąbrowa Górnicza, śląskie

Magazynier

Umowa o pracę tymczasową

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Запрошуємо працівників з України

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Rozpocznij pracę jako pracownik magazynowy w Sosnowcu

Na start możesz liczyć na stawkę podstawową do 29,9 zł/godz. brutto*.

Dodatkowo do pracy pojedziesz darmowym transportem, a w trakcie przerwy czeka na Ciebie obiad (wersja mięsna i vege) za 1 zł.

Nie wymagamy od Ciebie doświadczenia. Możesz liczyć na wsparcie wyspecjalizowanych instruktorów.

Stanowisko: Pracownik magazynowy

Lokalizacja: Sosnowiec (oferujemy darmowy transport z wybranych lokalizacji)

Zakres obowiązków

zadania:

  • rozkładanie towarów na półki magazynu

  • załadunek i rozładunek przesyłek

  • kompletowanie, pakowanie i przygotowywanie towaru do wysyłki

  • obsługa skanera ręcznego

Wymagania

Zaaplikuj lub zadzwoń na nr 22 454 44 44 lub 800 800 777 (numer bezpłatny)

* suma podstawowej stawki godzinowej oraz premii specjalnej za frekwencję

Oferujemy

oferujemy:

  • stawkę 29,90 zł/godz. brutto*

  • dodatek 20% za pracę w godzinach nocnych

  • pracę na cały etat - średnio 4 dni w tygodniu, 3 dni masz wolne

  • umowę o pracę tymczasową (składkę ZUS + płatne urlopy)

  • pakiet RANDSTAD PLUS a w nim: karta sportowa, pakiet medyczny oraz rabaty do 50% w wybranych sklepach!

  • bezpłatne gorące napoje i obiady z pysznym i różnorodnym menu za 1 zł

  • bezpłatny dojazd autobusem pracowniczym na wybranych trasach

    ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

oferujemy:

Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.